Про наш проект

Академія Творчої Індустрії – сучасний освітній проект, орієнтований на розвиток і розширення професійних компетенцій фахівців різних сфер.

Ми робимо івенти, які дозволяють бути в курсі трендів і отримати додаткове навчання незалежно від віку і рівня підготовки.

Також наші заходи підходять тим, хто хоче підвищити свій професіоналізм, заробляти більше або просто приділити більше часу вивченню своїх захоплень і хобі.

Ми працюємо з кращими фахівцями і розробляємо унікальні програми івентів, а базові та нові знання закріплюємо на практиці.

Розширюйте коло своїх однодумців разом з нами!

Як ми працюємо?

Академія Творчої Індустрії – це чотири напрями навчання, кожне з яких створене для сучасних фахівців нового покоління, що прагнуть до самовдосконалення.

Теоретичні заняття можливо відвідувати в режимі online, перебуваючи при цьому в будь-якій точці світу, а кожне практичне заняття забезпечує індивідуальний підхід, так як кількість місць визначається виходячи з формату заходу.

Ми розробляємо програми, які застосовуються в реальному житті і реальних професіях, минаючи базові і давно вивчені теми з підручників. Теоретична частина занять проходить в комфортних аудиторіях, з використанням інноваційного європейського обладнання та за участю висококласних фахівців різних сфер діяльності.

Напрями навчання
Green Art Design

Підготовка ландшафтних дизайнерів, дизайнерів інтер'єру і архітекторів.

Fashion Inspiration

Навчання стилістів, іміджмейкерів, шоперів та Інфлюенсерів.

Urban Life

Проект, що спрямований на підвищення соціально-культурної усвідомленості людини.

Наші цінності

  • ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ — досвідчені методисти завжди ретельно розробляють програму навчання і враховують побажання учасників. У підсумку, ви отримуєте максимум необхідної інформації і практичні навички.
  • ІНДИВІДУАЛЬНІСТЬ — ми уникаємо шаблонності і практикуємо тільки індивідуальний підхід для кожного учасника заходу і кожного спікера. Іншими словами, кожен наш навчальний захід 100% унікальний.
  • СКРУПУЛЬОЗНІСТЬ — ми приділяємо належну увагу дрібницям, щоб ви отримували тільки якісну і захоплюючу інформацію.
  • АКЦЕНТ – для підвищення якості навчання, ми віддаємо перевагу практичним заняттям.
  • ЕНТУЗІАЗМ — ми любимо те, що робимо, і це відображається на нашій роботі.
Плани на майбутнє

Ми – динамічна компанія, яка відкрита для нових напрямків та ідей. І якщо у ваших планах на майбутнє є бажання і потреба бути затребуваним фахівцем, звертайтеся до нас вже сьогодні!

Адже ми вчимо нове покоління творчих людей, що прагнуть до досконалості в улюбленій справі!

Scroll Up
X

Оберіть, будь ласка, мову