Urban Life

Творчі прогулянки
Upcoming
450.00 
19.08.2020
Виходимо за межі локацій, адже ми всі вже і так засиділися вдома ...
Театральна вистава «Французька вечеря» (Архiв)
Expired
200.00 
29.07.2020
Комедія від Марка Камолетті у виконанні театральної студії «Кураж»
Цикл лекцій: Я розумію мистецтво (Архiв)
Expired
330.00 
14.05.2020
Запрошуємо всіх на новий формат - курс лекцій про мистецтво!
Театральна вистава «Французька вечеря» (Архiв)
Expired
200.00 
07.03.2020
Комедія з істинно-французьким смаком від Марка Камолетті у виконанні театру «Кураж»

Urban Life – проект, спрямований на поліпшення соціально-культурних аспектів життя людини. В рамках Академії Творчої Індустрії ми організовуємо і проводимо заходи для тих, хто прагне до самореалізації і творчих успіхів, та для тих, кому подобається корисно і зі смаком проводити своє дозвілля.

Заходи: кіновечори, творчі прогулянки, лекції з історії мистецтв і спектаклі в Києві

Життя у сучасному місті диктує свої правила. Часто, вимагаючи від нас постійної динаміки, стійкості до стресу, вміння переключатися і швидко реагувати. У поспіху ми часто забуваємо про себе і своє дозвілля. Тому, в рамках Академії Творчої Індустрії ми створили напрямок, який об’єднує в собі активність людини ХХІ століття, історію сучасного міста і естетичну культуру.

Наші формати:

 • Кіно на терасі
 • Творчі прогулянки
 • Театральні вистави
 • Лекторії з історії мистецтва

Кіно на терасі не класичний кінотеатр

Це перегляд культового фільму на терасі з коментарями спікера-експерта та приємний вечір в колі однодумців. Тут немає докучливого хрускоту попкорну або нав’язливої ​​реклами. Тільки мистецтво, душевна атмосфера і нові, захоплюючі факти про визнані кінострічки.

Сеанси кіно на терасі – це вже знайоме кіно у новому прочитанні. Спікер-експерт розповідає маловідомі факти про: створення фільму, підбір акторів, значення фільму для світового кінематографу. А також, коментує символізм картини, різні модні і соціо-культурні аспекти, відображені у фільмі. Цей формат сподобається вам, якщо ви захоплюєтеся модою або працюєте в модній індустрії, надихаєтеся красивим кіно та просто цінуєте дозвілля зі змістом!

З нашою кіноафішою актуального сезону можна ознайомитися тут https://a-academy.com.ua/event/kino-na-terrase-2/

Творчі прогулянки – це як вечір із подругами, тільки цікавіше!

У кожної прогулянки є своя тема, маршрут і, звичайно, захоплюючі факти від спікера про життя та творчість відомих киян. Історія Києва налічує чимало великих людей, що вплинули на культуру і історію далеко за межами рідного міста. Вони створювали нові напрямки мистецтва, творили разом із світовими дизайнерами, підкорювали сцени Франції, Італії, США та міняли світогляд тисяч людей. І ми дуже хочемо, щоб ви могли дізнатися про їх дивовижну долю і творчий шлях.

Наші прогулянки проходять по знаковим вуличкам та місцям Києва, де жили, творили ті самі великі кияни. Ви дізнаєтеся безліч нових історій, насолодитеся вечірньою прогулянкою улюбленим містом та отримаєте гарні фото на пам’ять.

Більше про подію можна дізнатися за посиланням https://a-academy.com.ua/event/tvorcheskie-progulki/

Лекції з історії мистецтв

Цей формат буде цікавий тим, хто хоче розбиратися у мистецтві, розуміти, чим відрізняється Ар-нуво від епохи Відродження або сучасних інсталяцій, і навчитися бачити взаємозв’язок між твором, автором, ідеєю, яку він хотів донести до глядача. У наших лекційних добірках ви знайдете теми різної спеціалізації і спрямованості.

 • Для любителів, які захоплюються естетикою творчості будуть цікаві лекції про окремі напрямки, авторів, їх біографії, життєвий шлях і захоплюючі історії кохання великих художників.
 • Тим, хто хоче підійти до теми більш ґрунтовно – сподобаються цикли й окремі лекції з історії мистецтва, основ створення стилів і формування напрямків у сучасному мистецтві. А також, лекції про структуру символізму в живописі і принципах оцінки та сприйняття творів у різних епохах.

Відвідавши наші лекції ви:

 • зрозумієте, що хотів сказати художник своїм твором і чому «він так бачить!»;
 • вивчите основні епохи в історії мистецтва;
 • навчитеся бачити взаємозв’язок між формою, змістом і способом автора висловити ці поняття;
 • зрозумієте, чим відрізняється напрямок живопису від стилю, в якому творить митець;
 • дізнаєтеся безліч цікавих, маловідомих фактів про великих художників історії: їх біографії, особисті драми і перемоги, становлення їх індивідуального стилю і як вплинули на розвиток культури у своїй країні і в світі;
 • розширите свій кругозір і зможете насолоджуватися не тільки естетикою творів, а й розуміти їх суть;
 • а також, насолодитеся приємним вечором в колі однодумців!

Театральні вечори

Чи любите ви театр? Ми – дуже любимо! І вважаємо, що якісне дозвілля сучасного киянина без театру багато втрачає. Тому, раді запросити вас розділити з нами цей формат! Адже так приємно відчувати радість, наповненість, занурюючись у захоплюючі історії та гру акторів. Театр – це магія, яка змінює простір навколо. А хороший театр – змінює ще й глядачів на краще.

Літній сезон театральних вистав ми проводимо в просторому приміщенні з виходом на відкриту терасу, де гості можуть насолодитися прохолодними напоями, красивим заходом сонця і зробити яскраві фото на пам’ять. Спробувавши одного разу проводити літній сезон на терасі, ми отримали безліч позитивних відгуків і вирішили повторювати його щорічно, наповнюючи новими форматами, темами і спікерами.

Спільно з театральною студією «Кураж» ми втілюємо на сцені сюжети найзнаменитіших вистав, визнаних у всьому світі. У нашому театральному репертуарі:

 • пікантна французька комедія «Французька вечеря»;
 • американська іскрометна комедія «Брехуха»;
 • зворушлива мелодрами про кохання «Варшавська мелодія»;
 • романтична драма за сюжетом кінострічки «Приходь на мене подивитися»;
 • дитячі новорічні вистави.

Ми запрошуємо всіх насолодитися п’єсами зі світовим визнанням і прекрасно провести вечір в компанії друзів в Академії Творчої Індустрії.

Напрямок Urban Life відображає ритм і цінності сучасного міста. Ми розуміємо, як важливо отримувати максимальну користь в такому динамічному світі.

Чекаємо вас на наших заходах!

Scroll Up
X

Оберіть, будь ласка, мову