Мероприятия "Green Art Design"

Як підбирати рослини-партнери: створення ефектних міксбордерів (Архів)

Красиві та вічно квітучі міксбордери – прикраса будь-якого саду.

На вебінарі будуть розкриті такі теми:

Відмінності між приватним садом і міським ландшафтом: проблеми догляду та утримання. Як зробити красиво, недорого і просто в догляді?

Розглянемо правила складання ефектною композиції на ділянці. А також поєднання видів і кольорів

Розглянемо сучасні тренди комбінування рослин в міксбордерах парків Європи

Спікер
Опис заходу

Красиві та вічно квітучі міксбордери – прикраса будь-якого саду. І кожен ландшафтний фахівець знає, як вигідно виглядають міксбордери у схемі ділянки. До того ж, вони дозволяють вирішити головну естетичну задачу – створення саду, який цвіте весь рік.

При створенні «квітучих острівців» важливо враховувати особливості партнерства рослин в одній композиції. Адже кожна квітка або чагарник має свої вимоги не тільки до ґрунту та режиму поливу, а й до безпосереднього сусідства з іншими рослинами. Також ми детально розглянемо приклади нових екзотичних рослин, вивчимо особливості їх вирощування, догляду, обробки, а також ознайомимося з можливими рослинами-партнерами.

Спільно зі спікером, Оленою Кукурузою, ми обговоримо ті найважливіші правила, які дозволять скласти якісний і легкий у догляді міксбордер. А також, розглянемо можливості використання в дизайні саду не тільки декоративних, але і ягідних, плодових культур. Після вебінару ви будете вигідно виділятися серед конкурентів і завжди зможете здивувати клієнта!

Буде використовуватися особиста колекція фото О.Кукурузи парків Європи.

 

 Участь за попередньою реєстрацією.

 

Деталі за телефоном: (044) 451 9272 Антон Чернов

До зустрічі на вебінарі!

Програма

Як правильно оцінити ділянку під посадку рослин: характеристики ґрунту, геодезичні характеристики ділянки?

Принципи сусідства і підбору рослин-партнерів в міксбордерах з урахуванням нових кліматичних умов.

Використання декоративних, плодових і ягідних рослин, а також нових, маловідомих видів рослин в ландшафтному дизайні. Наприклад, циприпедіум, церцис, плеонія, дармера, блетілла, гуннера, гібіскус, ізохора, сакура, хурма, ягоди годжі і ін.

Правила комбінування рослин для формування міксбордерів з мінімальним доглядом.

Демонстрація особистої колекції фото спікера із зображенням варіантів оформлення міксбордерів у парках Європи (в міському та парковому озелененні).

Вартість
280 грн
При сплаті участі 2-х і більше осіб – знижка 10%
Реєстрація
Провідний спеціаліст розсадника “Лотос К”, ландшафтний дизайнер, агроном, технолог виробництва. Спікер освітніх проектів, конференцій та форумів у сфері ландшафтного дизайну.


  Записаться на мероприятие


   t

   v

   v

   Детали Мероприятия
   Формат мероприятия
   Scroll Up
   X

   Оберіть, будь ласка, мову