tt

Мероприятия "Urban Life"

Цикл лекцій: Я розумію мистецтво

Запрошуємо всіх на новий формат – курс лекцій про мистецтво!

На лекціях будуть розкриті теми:

Ми розберемо базові категорії та складові, а також розглянемо основні зразки творів художників високої класики.

Поговоримо про найяскравіших представників мистецтва ІХХ, ХХ і ХХІ століть.

На прикладах розберемося в різних видах мистецтва від ІХХ до ХХІ століть: живопис, скульптура, перфоманс, поп-арт, хеппенінг та ін.

Спікер
Опис

Час диктує ідею і задає форму. І незвичайний період, який зараз переживає наша країна – доводить це в повній мірі. Але ми хочемо поговорити не про це. А – про мистецтво! Незважаючи на введення карантину, ми продовжуємо проводити лекції, тільки вже в онлайн форматі. Ми готові змінюватися, щоб залишатися разом з нашою аудиторією!

Наші нові лекції – про прекрасне! Кожен період історії людства має свої характерні риси і разом з ними відрізняються види, форми і приклади мистецтва. ІХХ століття, ХХ, ХХІ: від Тулуза Лотерека, Альфонса Мухи, Гогена, Матіса, Ренуара і Моне до Яйої Кусами, Енді Ворхола, Ньюмана та ін. Кожен з них відображає час по-своєму. Їх мистецтво знаходить своїх шанувальників і тих, хто заперечує або не розуміє їх діяльності.

Ми запрошуємо вас на курс лекцій, які допоможуть розібратися у всіх напрямках мистецтва та відповісти на питання: чому те, що створене художником на полотні так чіпко і привабливо? У чому полягає сила мистецтва і в чому його слабкість? Де дійсне, а де образне?

Кожна з лекцій допоможе краще розбиратися в базових поняттях і категоріях мистецтва різних напрямків, а також зрозуміти природу і зміст кожного періоду. Ми прогуляємося епохою ХХ століття, розглянемо основні стилі і їх трансформацію, перейдемо до ХХІ століття і поговоримо про нові види мистецтва, такі як перфоманс, поп-арт, хепенінг та ін. Реалізм, авангардизм, натуралізм, модернізм, арт-нуво – все це нарешті розкриється нам повною мірою.

Наш спікер Єлизавета Зігура навчить нас, як дивитися, розуміти, сприймати та говорити про мистецтво в цілому і зокрема. Буде цікаво, натхненно і просто красиво!

Всі лекції циклу самодостатні, тому ми пропонуємо гнучку систему участі. Ви можете оплатити, як 1 заняття, так і весь цикл. При оплаті циклу – діють знижки.

Участь в 1 лекції = 170 грн

Вартість циклу з 3-х лекцій = 450 грн!

Дати:

Онлайн лекція 1 * – 15.04.2020

Онлайн лекція 2 – 29.04.2020

Онлайн лекція 3 – 14.05.2020

Час проведення: 18:00 – 20:00

* Всі учасники онлайн лекцій отримують презентації та відеозапис лекцій на пошту.

** Якщо ви оплатили участь до зміни формату і вартості заходу – зверніться за телефоном +38 (098) 206 1008, Марія Тевс

Карантин – це не привід засмучуватися чи нудьгувати. А саме час відволіктися від тривожних думок і зайнятися саморозвитком. Ми обіцяємо пізнавальну і інформативну лекцію і відповіді на всі питання, які Вас зацікавлять.

З нетерпінням чекаємо на зустріч!

Цiна
Участь в 1 лекції = 170 грн
Вартість циклу з 3-х лекцій = 450 грн!
Реєстрація

Мистецтвознавець, графічний дизайнер, куратор культурних проектів, засновник і керівник видання про художню культуру koma, лектор в КНУТД, аспірант кафедри теорії та історії культури НМАУ.

Записаться на мероприятие

t

v

v

Детали Мероприятия
Scroll Up
X

Оберіть, будь ласка, мову