Персональные данные

На нашу думку, захист інформації про користувачів нашого веб-сайту має першорядне значення, тому ми докладаємо всіх зусиль, щоб ви відчували себе в безпеці, надаючи свої персональні дані. Фізична особа – підприємець  Дем’янчук Оксана Віталіївна (надалі — «Компанія», «Ми», «Адміністрація») дотримується принципів конфіденційності й недоторканості інформації, отриманої від клієнтів та відвідувачів веб-сайту в рамках надання послуг.

Компанія гарантує захист ваших персональних даних від несанкціонованого доступу при використанні цього сайту та/або замовленні послуг нашої Компанії.

 1. Загальні положення

Персональні дані означає відомості чи сукупність відомостей про фізичну особу, яка ідентифікована або може бути конкретно ідентифікована.

Користувач веб-сайту — суб’єкт персональних даних (тобто особа, персональні дані якої обробляються).

Обробка персональних даних будь-яка дія або сукупність дій, таких як збирання, реєстрація, накопичення, зберігання, адаптування, зміна, поновлення, використання і поширення (розповсюдження, реалізація, передача), знеособлення, знищення персональних даних, у тому числі з використанням інформаційних (автоматизованих) систем.

Згода — добровільне волевиявлення фізичної особи (за умови її поінформованості) щодо надання дозволу на обробку її персональних даних відповідно до сформульованої мети їх обробки, висловлене у письмовій формі або у формі, що дає змогу зробити висновок про надання згоди.

Проставлення символу «галочка» в графі «Я надаю згоду на обробку персональних даних та погоджуюсь з Політикою конфіденційності» є Вашою беззаперечною згодою з усіма положеннями та умовами даної Політики конфіденційності (надалі — «Політика») та прирівнюється до підпису письмової згоди на обробку Ваших персональних даних.

Ваша згода на обробку персональних даних є повністю добровільною. Відсутність згоди на обробку персональних даних не дає можливості оформляти замовлення послуг Компанії на веб-сайті.

 1. Володілець персональних даних

Фізична особа – підприємець Дем’янчук Оксана Віталіївна, місцезнаходження: Україна, місто Київ, м. Київ, вул. М. Василенка, 7, зареєстрована у відповідності до чинного законодавства України. Володілець одночасно являється розпорядником персональних даних.

 1. Мета та цілі обробки Ваших персональних даних

Компанія обробляє персональні дані Користувачів веб-сайту https://a-academy.com.ua для належного опрацювання замовлення послуг Користувачем. Це означають, що ваші персональні дані необхідні, для наступних цілей:

 • Встановлення зворотнього зв’язку з Користувачем;
 • Направлення повідомлень, запитів, що стосуються використання цього веб-сайту, обробки запитів, замовлень, заявок від Користувача.

Ми здійснюємо виключно збір, зберігання, знеособлення, знищення персональних даних Ваших персональних даних. Компанія в жодному разі не здійснює поширення (розповсюдження, реалізація, передача) ваших персональних даних будь-яким третім особам.

 1. Склад персональних даних, які будуть оброблятись Компанією:
 2. Ім’я Користувача;
 3. Адреса електронної пошти;
 4. Номер телефону (мобільний чи стаціонарний, в залежності від того, який номер телефону зазначить Користувач).
 5. Інформація про ваші замовлення.
 6. Період зберігання персональних даних

Строк дії згоди на обробку персональних даних необмежений. У будь-якому випадку, тривалість зберігання персональних даних буде залежати від цілей та мети обробки, які наводяться у цій Політиці конфіденційності.

У наших системах зберігатиметься тільки архівна інформація, яка пов’язана зі збереженням даних про, наприклад, зроблені Вами замовлення послуг, засоби зворотного зв’язку, ім’я Користувача.

 1. Права Користувача у зв’язку з обробкою персональних даних

У зв’язку з обробкою ваших персональних даних Ви маєте, зокрема, наведені нижче права.

— Ви маєте право знати про місцезнаходження своїх персональних даних, мету їх обробки, місцезнаходження або місце проживання (перебування) власника персональних даних. Цю інформацію Ви можете отримати звернувшись до нас із відповідним запитом;

— Ви маєте право відкликати свою згоду на збір та обробку персональних даних в будь-який час без зазначення причин. Запит може бути про відкликання згоди на обробку частково або про відкликання згоди на обробку повністю. У разі відкликання згоди на обробку персональних даних повністю ваші персональні будуть повністю видалені із нашої картотеки, та, відповідно, ваші дані більше не будуть оброблятись. Відкликання згоди не вплине на жодну здійснене раніше замовлення послуг;

— Ви маєте право в будь-який час вимагати видалення або знищення своїх персональних даних без зазначення причини. Запит на видалення або знищення персональних даних не вплине на здійснені раніше замовлені послуги;

— У будь-який час Ви маєте право пред’являти вимогу із запереченням проти повної обробки своїх персональних даних або обробки з певною метою;

— Ви маєте право звернутися до нас із запитом на обмеження обробки ваших персональних даних з точки зору часу або обсягу, і ми виконаємо ваші побажання;

— Ви маєте право пред’являти вимогу щодо зміни, виправлення або уточнення ваших персональних даних. У будь-якому випадку, звертаємо вашу увагу, що надаючи нам свої персональні дані, Ви гарантуєте їхню точність та достовірність, а також зобов’язуєтесь повідомляти нам про будь-які їх зміни;

— Ви маєте право в будь-який час звернутися до нас із запитом про отримання від нас інформації про те, які ваші персональні дані ми обробляємо, зміст таких персональних даних, умови надання доступу до персональних даних;

— Користувачі також користуються всіма іншими правами, передбаченими законодавством України, зокрема правами, які зазначені в ст. 8 Закону України «Про захист персональних даних»;

Ми зобов’язані інформувати вас про вжиті нами дії не пізніше, ніж протягом 5 (п’ятьох) робочих днів  з дати отримання кожного з ваших запитів.

 1. Комунікація щодо персональних даних

Для реалізації прав, вказаних у п. 6 Політики, а також для направлення повідомлень або запитів, котрі будь-яким чином пов’язані з персональними даними необхідно надсилати на електрону пошту: info@a-academy.com.ua.

 

Scroll Up
X

Оберіть, будь ласка, мову